ŠTĚPÁNOVÁ Karolína

Mladší žákyně U – 15

Rok narození: 2004

Dosažený stupeň: 4. KYU

Přibližná váha: do 40 kg

Záliby: JUDO, aerobic

Úspěchy roku 2017

1. MÍSTO:

11. 03. 2017 - GRAND PRIX Pezinok

2. MÍSTO:

15. 01. 2017 – Novoroční turnaj mládeže Jihlava

3. MÍSTO:

25. 02. 2017 – ČP Ostrava

OSTATNÍ ÚSPĚCHY: 

 

Úspěchy roku 2016

1. MÍSTO:

12. 11. 2016 – PČR Mladá Boleslav - Přeborník ČR 2016

16. 10. 2016 – 2. ročník turnaje pro mládež Pohořelice

15. 10. 2016 – Velká cena Polná

01. 10. 2016 – ČP Teplice

24. 09. 2016 – Pohár mláďat a mladších žáků Olomouc

17. 09. 2016 – Elsyst Judo Cup Prostějov

18. 06. 2016 – Turnaj nadějí Kolín

23. 04. 2016 – VC Zdeňka Ludvíka Prostějov

03. 04. 2016 – Velikonoční turnaj Žďár nad Sázavou

17. 01. 2016 – Novoroční turnaj mládeže Jihlava

2. MÍSTO:

04. 12. 2016 – Mikulášský turnaj Žďár nad Sázavou

05. 11. 2016  Halloween mač Hranice na Moravě

09. 10. 2016 – MT Alkmaar Cup

28. 08. 2016 – MT Siklós Cup - U15

09. 04. 2016 – XXXVIII VC Dačice

16. 01. 2016 – 1. kolo Polabská liga Velim

3. MÍSTO:

10. 09. 2015 – 4. kolo Polabská liga Nový Bydžov

03. 09. 2016 – 1. ročník turnaje „O ŽĎÁRSKOU HVĚZDU“

28. 08. 2016 – MT Siklós Cup

10. 06. 2016 – ČP Chomutov

04. 06. 2016 – MVC Nový Bydžov

07. 05. 2016 – 3. kolo Polabská liga Kolín

OSTATNÍ ÚSPĚCHY:

11. 09. 2016 – ČP Brno (nepostoupila)

01. 05. 2016 – MT Budapešť Cup (5. místo) - U15

30. 04. 2016 – MT Budapešť Cup (5. místo)

12. 03. 2016 – ČP Jablonec (5. místo)

24. 01. 2016 – Velká cena Česká Třebová (11. místo)

 

Úspěchy roku 2015

1. MÍSTO:

28. 11. 2015 – 5. kolo Polabská liga Čáslav

21. 11. 2015 – PČR Ostrava - Přeborník ČR 2015

01. 05. 2015 – Turnaj mládeže Velká Bíteš

19. 04. 2015 – Mezinárodní turnaj Jogoigne (Belgie)

12. 04. 2015 – Velikonoční turnaj Uherské Hradiště

29. 03. 2015 – Velikonoční turnaj Žďár nad Sázavou

07. 03. 2015 – Velká cena Hradec Králové

18. 01. 2015 – Novoroční turnaj mládeže Jihlava

17. 01. 2015 – 1. kolo Polabská liga Velim

2. MÍSTO:

14. 11. 2015 – Mezinárodní Velká cena Polná

12. 09. 2015 – 4. kolo Polabská liga Nový Bydžov

30. 05. 2014 – Judo talent 2015 SK Jihlava

28. 02. 2015 – 2. kolo Polabská liga Chlumec n/C

3. MÍSTO:

07. 11. 2015  Halloween mač Hranice na Moravě (soutěž družstev)

03. 10. 2015 – ČP Teplice

20. 09. 2015 – ČP Brno

13. 06. 2015 – ČP Chomutov

16. 05. 2015 – 3. kolo Polabská liga Kolín

14. 03. 2015 – ČP Jablonec n/N. 

OSTATNÍ ÚSPĚCHY:

 

Úspěchy roku 2014

1. MÍSTO:

13. 12. 2014 – 6. kolo Polabská liga Kolín

29. 11. 2014 – Turnaj přípravek SKKP Brno

08. 11. 2014 – Velká cena Polná

01. 11. 2014  Halloween mač Hranice na Moravě

25. 10. 2014 – Šampionát Moravy mláďat 2014 Uherské Hradiště

17. 05. 2014 – 3. kolo Polabská liga Kolín

03. 05. 2014 – turnaj mládeže O Bítešský rohlík ve Velké Bíteši

26. 04. 2014 – VC Zdeňka Ludvíka Prostějov

20. 04. 2014 – Mezinárodní turnaj v Jodoigne (Belgie)

12. 04. 2014 – XXXIII. Archa Telecom cup sokol Bratislava (Slovensko)

05. 04. 2014 – XXVII. ročník VC Louny

23. 03. 2014 – Velikonoční turnaj Sokol Žďár nad Sázavou

22. 03. 2014 – Memoriál Antonína Tichého Benešov

16. 03. 2014 – Berger Nachwush cup, I. kolo Guntramsdorf (Rakousko)

07. 03. 2014 – 2. kolo Miniliga Randori mláďat SK Jihlava

22. 02. 2014 – 2. kolo Polabská liga Chlumec nad Cidlinou

03. 02. 2014 – 1. kolo Miniliga Randori mláďat Sokol Žďár nad Sázavou

01. 02. 2014 – 1. kolo Polabská liga Velim

19. 01. 2014 – Novoroční turnaj Sokol Jihlava

2. MÍSTO:

24. 05. 2014 - 14. ročník VC města Most

3. MÍSTO:

18. 01. 2014 – Velká cena Česká Třebová

OSTATNÍ ÚSPĚCHY:

 

Úspěchy roku 2013

1. MÍSTO:

14. 12. 2013 – Vánoční turnaj Sokol Žďár nad Sázavou

19. 10. 2013 – Turnaj Benapo cup Tvrdonice

15. 09. 2013 – Velká cena Ostrava

16. 06. 2013 – Judo talent 2013 SK Jihlava

01. 06. 2013 – Bushi cup Třešť

25. 05. 2013 – Mezinárodní VC XV. ročník O Pohár J. Verfla Nový Bydžov

11. 05. 2013 – Turnaj O bítešský rohlík Velká Bíteš

20. 04. 2013 – Velikonoční pohár Blansko

16. 02. 2013 – Velká cena Veselí nad Moravou

19. 01. 2013 – Novoroční turnaj Sokol Jihlava

2. MÍSTO:

17. 11. 2013 – Berger Nachwush cup, IV.kolo Krems (Rakousko)

23. 03. 2013 – Mezinárodní velká cena Pezinok (Slovensko)

27. 01. 2013 – Velká cena Česká Třebová

3. MÍSTO:

30. 11. 2013 – Mistrovství Moravy mláďat Uherské Hradiště

03. 11. 2013 – Velká cena Polná

27. 04. 2013 – Memoriál JUDr. Zdeňka Navrátila v Hranicích na Moravě

OSTATNÍ ÚSPĚCHY:
Foto oddílu a získaných trofejí
Přebor ČR 2015 - OSTRAVA
Mezinárodní turnaj - Belgie 2015
Ukázka juda v podání našeho oddílu
Letní soutředění 2016 - každodenní, kondiční příprava
1. ročník turnaje "O Ždárskou hvězdu" - 2016
Mezinárodní turnaj - Siklós Maďarsko 2016
100% soustředěnost trenéra

Sponzoři

SPOMATCZ
Orel M&M reality
STOPR, s.r.o.
Žďár nad Sázavou cecho
Hettich JUDACREATIVE FOND VYSOČINY