2. TRAINING CAMP JUDO VORARLBERG - DORNBIRN (RAKOUSKO)

Již podruhé se judisté našeho oddílu zúčastnili vyhlášeného mezinárodního soustředění v Olympia Zentrum Dorbirn, v Rakousku. Od čtvrtka 16.2.2023 do neděle 19.2.2023 pracovali na zlepšení techniky juda, ale našel se i čas na alpskou lyžovačku a užili si spoustu legrace na bobové dráze. Mezinárodní účast na soustředění byla obrovská, judisté získali velké zkušenosi a především to byla obrovská motivatace do dalších tréninků.

Fotogalerie:

Foto oddílu a získaných trofejí
Přebor ČR 2015 - OSTRAVA
Mezinárodní turnaj - Belgie 2015
Ukázka juda v podání našeho oddílu
Letní soutředění 2016 - každodenní, kondiční příprava
1. ročník turnaje "O Ždárskou hvězdu" - 2016
Mezinárodní turnaj - Siklós Maďarsko 2016
100% soustředěnost trenéra

Sponzoři

SPOMATCZ
Orel M&M reality
STOPR, s.r.o.
Žďár nad Sázavou cecho
Hettich JUDACREATIVE FOND VYSOČINY