PEZINOK - Mezinárodní velká cena

PEZINOK - Mezinárodní velká cena v judu
25. až 27. března 2022 proběhla mezinárodní soutěž a jednodenní randori ve slovenském městě Pezinok a zúčastnili se jí 3 žďárští orli.
 
Honza Juda je letos druhým rokem starší žák. Při závodech absolvoval 5 zápasů, čtyři vítězně, ve finále si ale dal doslova vlastní gól, kdy jeho techniku na zemi otočil trnavský judista Ronald Valkovič a Honzu udržel. Po parádním výkonu Honza Juda vybojoval - druhé místo.
Druhým rokem mladší žák Max Filippi se v silné konkurenci závodníků do 60 kg (někdy i o hlavu větších) prosadil výborně a vybojoval si tak bronzovou medaili.
Nejtěžší soupeře ve své skupině měl možnost poznat třetí reprezentant našeho oddílu Kuba Procházka. Je navíc ještě prvním rokem starší žák a zaplatil tak svoji prvoročáckou daň.
V neděli všichni závodníci absolvovali randori pořádané JUDO CLUBEM PEZINOK a na závěr jako povinnou odměnu - návštěvu krytého bazénu v Trenčíně.
Mockrát děkujeme Tomáši Filippimu a Luďovi Procházkovi za doprovod a dopravu závodníků tam i zpět a za dobré vedení při soutěži. 
 
Umístění na turnaji: 
2. místo: Jan JUDA (3/1)
3. místo:  Max FILIPPI (2/1)
další umístnění: Jakub PROCHÁZKA 
 
Fotogalerie:
Foto oddílu a získaných trofejí
Přebor ČR 2015 - OSTRAVA
Mezinárodní turnaj - Belgie 2015
Ukázka juda v podání našeho oddílu
Letní soutředění 2016 - každodenní, kondiční příprava
1. ročník turnaje "O Ždárskou hvězdu" - 2016
Mezinárodní turnaj - Siklós Maďarsko 2016
100% soustředěnost trenéra

Sponzoři

SPOMATCZ
Orel M&M reality
STOPR, s.r.o.
Žďár nad Sázavou cecho
Hettich JUDACREATIVE FOND VYSOČINY