Přebor ČR mladších žáků a žákyň

Zlato a stříbro z Přeboru ČR v judu

V sobotu 12. 11. 2016 jsme se zúčastnili PČR mladších žáků a žákyň. Tento přebor se konal ve městě Mladá Boleslav. Na tento závěrečný turnaj se probojovali z našeho oddílu 4 závodníci a obsadili tyto umístění.

1. místo a titul Přebornice ČR vybojovala Karolína ŠTĚPÁNOVÁ (4/0) ve váze do 36 kg. Karolína po spíše taktickém výkonu obhájila loňský titul. Získala tak pro oddíl jediný titul v tomto roce.

2. místo a stříbrnou medaili vybojoval Vojtěch MEDEK (2/1) ve váze do 32 kg mladších žáků. Je jenom škoda, že dobře rozjetý finálový zápas nedotáhl do konce.

7. místo vybojovala Michaela PINTEROVÁ (1/2) ve váze do 44 kg mladších žákyň. Toto umístění bylo na hranici její možnosti.

11. místo vybojovala Jana ŠTORKOVÁ (0/2) ve váze do 52 kg mladších žákyň. Pro Janu byl vůbec úspěch zúčastnit se tohoto turnaje vzhledem k jejímu zranění. Je to velká škoda, protože Jana byla naprostým suverénem své váhy až do zářijového úrazu.

Ještě jednou blahopřejeme a děkujeme všem účastníkům za vzornou reprezentaci oddílu, města Žďár nad Sázavou a kraje Vysočina.

Foto oddílu a získaných trofejí
Přebor ČR 2015 - OSTRAVA
Mezinárodní turnaj - Belgie 2015
Ukázka juda v podání našeho oddílu
Letní soutředění 2016 - každodenní, kondiční příprava
1. ročník turnaje "O Ždárskou hvězdu" - 2016
Mezinárodní turnaj - Siklós Maďarsko 2016
100% soustředěnost trenéra

Sponzoři

SPOMATCZ
Orel M&M reality
STOPR, s.r.o.
Žďár nad Sázavou cecho
Hettich JUDACREATIVE FOND VYSOČINY